Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uplynulý týden Rybaříků

13. 10. 2019

Přátelé Petrova Cechu.

Vkládám několik příspěvků za uplynulý týden.Bylo toho docela dosti.

V sobotu 5.10.2019 se rybářský kroužek Rybaříků MO ČRS Beroun zůčastnil  závodu,které pořádala MO ČRS Nižbor.Počasí nepřálo.Pršelo,foukalo a zima jako v Mrazíkovi a ve finále z 10 dětí přihlášených z našeho kroužku se jich zůčastnilo celkem 6.Ale i tak .Ryby spolupracovali i přes nepřízeň počasí.Z celkem 26 závodníků  se někteří Rybaříci umístnili v první desítce a navíc si Honza Žák odnesl cenu za největší ulovenou rybu,což považuji za úspěch.Děkuji parťákovi Jakubovi za zastoupení a účast na závodech.

Další den tj. 6.10.2019 jsme se společně s Jakubem,Blankou a zástupcem kroužku Jakubem  jsme se zúčastnili slavnostního jubilejního 10. Ročníku vyhlášení největších rybářských závodů ČR v jednotlivcích na řece Labi, které pořádá RCCC rybářský klub z. s. (RCCC - Regional Carp Classic Cup), kteří dlouhodobě podporují naši rybářskou mládež v našem rybářském kroužku v Sedlčánkách,na které jsme byli pozváni v rámci akce „Velcí pomáhají malým“,abychom osobně převzali podporu pro náš Rybářský kroužek.Za to vše bych chtěl za děti z kroužku poděkovat celé rodině RCCC v čele s Pavlem Bobrmanem Vohralíkem, ČRS SÚS a všem ostatním,ktěří takové akce nejen podporují,ale i se jich účastní.Klobouk dolů.Respekt.

Na to byl v úterý 8.10.2019 na kroužku celý balík  předán dětem a bude spravedlivě rozdělen.Není nad to,vidět tu radost a dětský úsměv…..a co dostanu já,a já a já???Prostě paráda.Děkujeme ještě jednou rodinko RCCC.

To je tento týden zatím vše.

Za MO ČRS BEROUN

Vedoucí mládeže Václav Růžička,Jakub Jonáš a Blanka.

Petrův Zdar

 

Náhledy fotografií ze složky Podzim Rybaříků