Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohár předsedy SÚS 1.6.2019

20. 5. 2019

Vážení rodiče a děti z rybářského kroužku Rybaříci při MO ČRS Beroun.

V sobotu 1.6.2019 se konají Dětské rybářské závody „O pohár předsedy SÚS“ v Bělé pod Bezdězem,kterého se budou účastnit i vybrané děti z našeho kroužku.Odjezd by byl společný svozovým autobusem už v pátek 31.5.2019 a to od Benziny OMV směr na Prahu(projet pod dálničním mostem směrem na nádraží ČD a poté hned doprava na benzinku) cca. v 16.00 hodin.Návrat v sobotu cca. v 16.00-17.00 hodin  na té samé benzině OMV,ale ve směru na Plzeň (čas příjezdu telefonicky včas upřesníme).V Bělé u rybníku Slon bude pro děti připraveno kompletní zázemí,kde rybářské závody proběhnou.Zde by jsme s dětmi přespali ve stanech a v sobotu se zůčastnili závodu.Krásné ceny jsou připraveny pro všechny účastníky závodu.Rovněž je částečně zajištěno pro děti občerstvení (večeře) a pití.Snídani nebo svačinu radši připravte pro děti sebou a na sobotu pití(nevíme na co jsou zvyklí,ale ráno na to asi nebude pomyšlení ani čas).Náš rybářský kroužek bere tuto výpravu jako dobrodružství a skvělý zážitek a také jako velkou zkušennost.Závodu se bude účastnit celkem 130 dětí z celého Středočeského kraje a tak zde děti navážou spousty přátelských vztahů s dětmi z ostatních kroužků.

A teď co sebou:

-kompletní rybářskou výbavu (navázaný prut(třeba i dva,kdyby se to samo zamotalo),podběrák,vezírek,vidličky,peán,metr, rybářskou bižuterii,kbelík na krmení a samotné krmení a nástrahy(doporučuji koupit i červíky do krmení).

-spacák a karimatku + teplé oblečení na noc a den!!!!, dle předpovědi(pláštěnka)

-a jak jsem psal již výše lehkou snídani nebo svačinu a pití na sobotu – děti si potom mohou koupit co budou chtít

-přiměřené kapesné

-těm kterým je v autobuse špatně – kinedryl !!!!

Dopravu,startovné a částečně občerstvení hradí SÚS a o zbytek se postará MO ČRS Beroun.

Prosím rodiče,kteří vlastní stan(a pro kolik osob),aby mne informovali na telefon do pátku-viz.níže.V případě,že někdo nemá vezírek tak aby jste zbytečně nekupovali,povezeme 3 kusy.

Pro zařízení dopravy pro děti prosím rodiče,aby mne informovali povrzující SMS vzor:potvrzuji účast-jméno a příjmení-na Pohár předsedy 1.6.2019-pojede autobusem.Potvrzující SMS posílejte nejpozději do pátku 24.5.2019 na tel: 776425078 a veškeré dotazy Vám odpovím na tom samém čísle.

Budeme se těšit na skvělý zážitek s dětmi a věřte,že o ně bude skvěle postaráno.

Vedoucí mládeže Václav Růžička,Jakub Jonáš a Blanka Kalinová.