Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ocenění Rybaříků.

22. 12. 2019

Rybaříci z Berouna oceněni nejlepším kroužkem roku, cenu získali i vedoucí

Vánoční besídka rybářského kroužku Rybaříci MO Beroun proběhla 17. 12. 2019 v pizzerii U Alfa, v areálu sportovního centra Eden. Děti i jejich vedoucí se sešli v 15 hodin a pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení. Do pizzerie dorazily téměř všechny děti z kroužku, tedy 19, z nichž je zhruba 10 pokročilých a 9 začínajících Rybaříků.

Na naši vánoční besídku přijali pozvání předseda SÚS Dušan Hýbner, předseda odboru mládeže Jiří Eichler, místopředseda SÚS Jiří Novák a také hospodář naší místní organizace Beroun Karel Vildmon. Součástí návštěvy bylo i předání diplomu a ceny našim Rybaříkům za Nejlepší rybářský kroužek SÚS pro rok 2019, které získají vždy dva rybářské kroužky v daném roce. Oceněni byli i naši vedoucí Vašek Růžička a Jakub Jonáš jako Nejlepší vedoucí rybářského kroužku pro rok 2019.

Na závěr byly pro děti připraveny tašky s drobnými dárky.

Tímto bychom chtěli poděkovat MO Beroun za podporu a Středočeskému územnímu svazu za velkou propagaci a pomoc při práci s mládeží. Velké poděkování patří také našim dětem v kroužku a jejich rodičům, kteří nám velmi pomáhají. Ocenění si velmi vážíme a je to pro nás znamení, že kráčíme správným směrem.

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků

Jakub Jonáš a Vašek Růžička, vedoucí rybářského kroužku MO Beroun.