Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instrukce pro rodiče a děti-POHÁR PŘEDSEDY 2023

8. 5. 2023

Vážení rodiče a děti z rybářského kroužku Rybaříci při MO ČRS Beroun.

V neděli 14.5.2023 se konají Dětské rybářské závody „O pohár předsedy SÚS“ na pískovně Písková Lhota u Poděbrad,kterého se budou účastnit přihlášené děti z našeho kroužku.Kdo by měl zájem,je zajištěn  společný svozový autobus už v sobotu 13.5.2023 a to od Benziny OMV směr na Prahu(projet pod dálničním mostem směrem na nádraží ČD a poté hned doprava na benzinku)- čas upřesním.Návrat v neděli cca. v 16.00-17.00 hodin  na benzině OMV,ale ve směru na Plzeň (čas příjezdu telefonicky včas upřesníme) viz. Informace níže.Kdo poveze děti vlastním autem tak mě prosím informujte na níže uvedeném tel.čísle formou SMS.Na pískovně bude pro děti připraveno kompletní zázemí.Zde by jsme(nebo i vy rodiče) s dětmi přespaly ve stanech a v neděli se zůčastnily závodu.Ceny jsou připraveny pro všechny účastníky závodu!!!.Rovněž je zajištěno pro děti občerstvení- večeře,snídaně a pitný režim po celou dobu pobytu.K dispozici je i bufet.Hlady určitě nebudou.Náš rybářský kroužek bere tyto závody jako dobrodružství,skvělý zážitek a také jako velkou zkušennost.Závodu se bude účastnit celkem cca. 130 dětí z celého Středočeského kraje a tak zde děti navážou spousty přátelských vztahů s dětmi z ostatních kroužků.

A teď co sebou:

-kompletní rybářskou výbavu (navázaný prut-třeba i dva-plavaná-feeder-položená),podběrák(doporučuji delší!),vezírek-nutný(úlovky se neměří,ale o poločase váží)!!!,vidličky,peán,metr, rybářskou bižuterii(né že pojedete s jedním háčkem a splávkem!!!,kbelík na krmení a samotné krmení a nástrahy(doporučuji koupit i červíky, žížaly,Bonduell kukuřici-funguje to) atd.

-spacák a karimatku + teplé oblečení na noc-hodí se i teplá čepice!!!!

-náhradní oblečení pokud by mělo pršet-jistota je jistota!

-holínky+pláštěnku!!!!

-kdo má tak rybářský deštník(hodí se proti dešti,ale i proti slunci)

-čelovku nebo baterku

-kdo bere léky tak sebou

-stany domluvíme mezi sebou

-přiměřené kapesné

-těm kterým je v autobuse špatně – kynedryl !!!!

Dopravu,startovné a občerstvení hradí SÚS .

Prosím rodiče,kteří vlastní stan(a pro kolik osob),aby mne informovali na telefon do pátku-viz.níže. Pro zařízení dopravy pro děti prosím rodiče,aby mne informovali povrzující SMS vzor:potvrzuji účast-jméno a příjmení-pojede autobusem.Potvrzující SMS posílejte nejpozději do pátku 7.5.2023 na tel: 776425078 a veškeré dotazy Vám odpovím na tom samém čísle.

ODJEZD AUTOBUSU OD OMV BENZINY BUDE V 16.45 HODIN!!!!!!!!!!!!!

NA NIKOHO SE NEČEKÁ-SRAZ V 16.15-16.30 HODIN.Odjezd dětí bude mít na starosti pan Štěpán (děkuji za pomoc).

Budeme se těšit na skvělý zážitek s dětmi a věřte, že o ně bude skvěle postaráno.

Vedoucí mládeže MO Beroun Vašek a Jakub.